Вести

Динамo 2 бољи од Партизана 2 у првом бараж мечу

Динамо 2 је на прагу уласка у Супер Б лигу, пошто су Панчевци у првом бараж мечу победили Партизан 2 и то на сјајан и убедљив начин – 29:15 (15:7)!

Већ после првог полувремена било је јасно да ће Динамо однети победу, јер су поред високе предности имали игру, били бољи и организованији, па је на крају било неизвесно само којом разликом ће меч бити завршен.

Следи реванш у Београду, Панчевци имају чак 14 голова предности које ће бранити наредног викенда на Бањици.

Динамо је на овом мечи наступао у следећем саставу: Ривера, Инић, Арсић 4, Нунић 4, Петров, Перић 2, Вељковић, Стојадинов 2, Јојкић 4, Брети, Милосављевић 3, П. Радановић,  Д. Радановић 6, Велш 4, Оберкнежев, Танасковић.

Боје Партизана бранили су: Мркић 3, Дукић, Свичичић 32, Ђокић, Живојиновић, Јанковић 1, Наневски, Спалевић 1, Мијатовић, Крстић, Меденица 1, Божић 4, Стаменовић, Рогановић 2, Николић.