Жанет Оњецки | 1998. | Играч | |
Драгана Радуловић | 2002. | Играч | |
Ања Гутеша | 2003. | Играч | |
Ива Кнежев | 2003. | Играч | |
Емилија Петровић | 2003. | Играч | |
Јована Мркшић | 2004. | Играч | |
Тамара Новосел | 2004. | Играч | |
Ченге Сиђи | 2004. | Играч | |
Уна Стевановић | 2005. | Играч | |
Ања Попов | 2005. | Играч | |
Анђела Цветковић | 2005. | Играч | |
Ирина Мракић | 2005. | Играч | |
Неда Крањац | 2006. | Играч | |
Тамара Кочиш | 2006. | Играч | |
Ана Малуцков | 2006. | Играч | |
Леона Бониш | 2006. | Играч | |
Миа Шимон | 2006. | Играч | |
Ружица Берта | 2007. | Играч | |
Јелена Зечевић | 1994. | Играч | |
Жељана Радаковић | 2003. | Играч | |
Кити Карацоњи | 1998. | Играч | |
Каталин Фехер | 1991. | Играч | |
Адел Ханак | 2000. | Играч | |
Вивиен Марки | 2007. | Играч | |
Бојана Ћурчић | 2007. | Играч | |
Емилија Петровић | 2003. | Играч | |
Милан Вјештица | 1969. | Тренер | |
Миле Зечевић | 1964. | Тренер | |
Богларка Божић | 1981. | Помоћни тренер | |
Моника Урбан | 1973. | Рукометни радник | |
Богларка Божић | 1981. | Рукометни радник | |
Борис Манојловић | 1993. | Рукометни радник | |
Илдиго Ерег | 1976. | Рукометни радник | |
Александар Савуљић | 1972. | Рукометни радник | |
Aлександар Јанковић | 1992. | Рукометни радник | |
Жужа Ракош | 1988. | Рукометни радник | |
Ендре Хорват | 1982. | Медицински радник | |
Шандор Кошањи | 1984. | Медицински радник | |
Енике Тапаи | 1971. | Медицински радник | |
Анита Бониш | 1982. | Медицински радник | |
Бошко Страхинић | 1963. | Комесар за безбедност |
Жене
1. | Црвена Звезда |
|
Халас Јожеф |
18/09/2022 18:00h |
2. | Халас Јожеф |
|
Слога |
24/09/2022 18:00h |
3. | Топличанин |
|
Халас Јожеф |
08/10/2022 18:00h |
4. | Млади радник |
|
Халас Јожеф |
15/10/2022 16:00h |
5. | Халас Јожеф |
|
Раднички |
21/10/2022 20:00h |
6. | Београд |
|
Халас Јожеф |
29/10/2022 16:30h |
7. | Халас Јожеф |
|
Срем Santa |
06/11/2022 17:00h |
8. | Напредак -12 |
|
Халас Јожеф |
12/11/2022 19:30h |
9. | Халас Јожеф |
|
Темерин |
19/11/2022 17:00h |
10. | Халас Јожеф |
|
Црвена Звезда |
12/03/2023 18:00h |
11. | Слога |
|
Халас Јожеф |
19/03/2023 19:00h |
12. | Халас Јожеф |
|
Топличанин |
26/03/2023 18:00h |
13. | Халас Јожеф |
|
Млади радник |
01/04/2023 18:00h |
14. | Раднички |
|
Халас Јожеф |
22/04/2023 20:00h |
15. | Халас Јожеф |
|
Београд |
28/04/2023 16:00h |
16. | Срем Santa |
|
Халас Јожеф |
04/05/2023 19:30h |
17. | Халас Јожеф |
|
Напредак -12 |
13/05/2023 16:00h |
18. | Темерин |
|
Халас Јожеф |
21/05/2023 18:00h |
LIVESTREAM ПРЕНОСИ УТАКМИЦА 13.кола 25.02. 20:00 КИКИНДА - ХАЛАС ЈОЖЕФ https://youtu.be/3M_EbKuPd_g 26.02....
Љубитељи рукомета могу уживо пратити преносе следећих утакмица 1.кола Супер Б...